Profesjonalny serwis iphone

Serwis produktów apple

Smartfony stały się nieodłącznym elementem współczesnego świata. Nosimy je każdego dnia przy sobie i wyciągamy co chwila, ponieważ umożliwiają nam kontakt ze światem na mnóstwo sposobów. Od dawna telefon nie służy już wyłącznie do rozmów, a nawet sms-ów.

Dziś kontaktujemy się mailowoe, portale społecznościowe, komunikatory wideo, czaty i sporo innych. Co ważniejsze, nie potrzebujemy już komputera do tych bardziej wykwintnych form komunikacji, ponieważ idealnie w tej roli sprawdzi się smartfon. Na nieszczęście, częste korzystanie telefonu ma pewien mankament, otóż od czasu do czasu urządzenie spada nam na ziemię. Jest to nieuniknione, w końcu nikt z nas nie jest robotem, który nie popełnia błędów. W znaczącej liczbie sytuacji rezultatem jest uszkodzona obudowa lub zbita szybka. Niestety, dzisiejsze urządzenia bywają delikatne i dosłownie pozornie niegroźny upadek może wpędzić nas w spore koszty. Dla przykładu, naprawa iPhone z rozbitą szybą może kosztować nawet kilkaset zł. Czy istnieje jakaś sposobność aby zmniejszyć te koszty?

Owszem, najlepiej nie upuszczać telefonu. Ale jeżeli już to się stało, to zależnie od modelu możemy pokusić się o samodzielną naprawę. Zależy to oczywiście od tego, jak trudna w naszym smartfonie jest wymiana szybki. iPhone 5 dla przykładu nie posiada klejonego szkła, a mocowane mechanicznie poprzez skręcenie śrubą. Wystarczy wkręcić dwie malutkie śrubki u dołu, a podstawka z uszkodzonym szkłem da się łatwo wyjąć. Na nieszczęście nie zawsze jest to takie łatwe, dlatego nierzadko będziemy musieli odwiedzić punkt naprawczy. O ile mamy ubezpieczenie na telefon to tym bardziej, bo wtedy darmową naprawę przeprowadzi właściwie każdy serwis Apple. Warszawa posiada bez liku punktów serwisowych tego producenta, zatem wcale nie będziemy musieli jeździć gdzieś daleko ażeby oddać nasz telefon do naprawy gwarancyjnej lub ubezpieczeniowej.

Polecam: naprawa iphone wrocław.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s