Czyszczenia techniczne

Mycie linii produkcyjnych i instalacji

Doczyszczenie maszyn produkcyjnych jest nie lada wyzwaniem. Znacząca większość przedsiębiorstw produkcyjnych co najmniej raz na 7 dni zleca dla pracowników dokładne sprzątanie oraz czyszczenie każdej, możliwej części maszyny produkcyjnej. Niestety, niemniej jednak niektórych zabrudzeń nie da się usunąć za pomocą detergentów oraz dodatkowo wody.

Narastanie brudu na maszynie produkcyjnej przeznaczonej do żywności jest niedopuszczalne i muszą one w każdej chwili zachować sterylną czystość. O ile zatem poszczególnych części maszyny nie da się wyczyścić ręcznie za pomocą detergentów , a oprócz tego wody, to powinno się znaleźć inne rozwiązanie.

Czyszczenie maszyn przemysłowych suchym lodem jest bardzo popularną metodą. Suchy lód pięknie oczyści każdą część maszyny produkcyjnej bez żadnego uszczerbku na jej jakości. Czyszczenie suchym lodem jest metodą stosowaną od lat, która jest w pełni bezpieczna dla każdej maszyny produkcyjnych, czy instalacji przemysłowej. Metoda ta jest też bardzo szybka w użyciu, a uzyskane efekty spektakularne. Już po kilku minutach waszym oczom ukaże się idealnie czysta maszyna produkcyjna, która będzie wyglądała jak nowa. Czyszczenie lodem jest procesem wykonywanym jedynie przez specjalistyczne firmy i zdecydowanie nie należy próbować wykonywać go samodzielnie. Do tego procesu należy posiadać nie tylko suchy lód, ale również konieczne wyposażenie ochronne , a oprócz tego ogromną edukację. Próba stworzenia czyszczenia suchym lodem przez amatora może skończyć się bardzo tragicznie, gdyż przecież suchy lód jest niebezpieczną substancją.

Dodatkowe informacje: czyszczenie po pożarowe.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s