Akcesoria meblowe

Akcesoria do mebli

W dzisiejszych czasach można tanio nabyć dużą trzydrzwiową szafę z lustrem o szerokości większej niż dwa metry. Tego typu model z ciekawie wyglądającym lustrem przyklejonym do centralnego przesuwnego skrzydła kosztuje blisko tysiąc pln. Rzecz jasna w modelu tym dwa pozostałe skrzydła także są przesuwnymi i znajdują się po bokach skrzydła z lustrem.

Lustro to może posiadać pionową falę zamiast równego brzegu, a uchwyty drzwi przesuwnych mogą być chromowanymi. Taka właśnie szafa ma też głębokość większą nić pół metra i wysokość dwóch metrów. Producenci dość w znaczącej liczbie sytuacji produkują meble tego typu, bo dla dość wielu ewentualnych nabywców są one opcjami lepszymi od kilku mniejszych szafek kupionych z przeceny. Tego typu szafki są płytkie i niezbyt wysokie, mają także drzwiczki otwierane w standardowy sposób. No i powinno się ich wiele aby pozyskać tą samą przestrzeń, co w przypadku dużej trzydrzwiowej szafy. Dlatego te spore szafy mają odpowiedni wewnętrzny podział na część z drążkiem do wieszania ubrań i na część z półkami na których kładzie się złożone ubrania.

Meble tego typu mają także innowacyjny wygląd i sporo innowacyjnych rozwiązań. Mowa tu głównie o różnego rodzaju upiększających listwach, które to zdaniem speców od designu są aktualnie na topie. Dlatego szafy te i meble do nich pasujące są aktualnie produkowane jako zestaw do samodzielnego zestawu w domu i można zamówić je przez internet praktycznie w dowolnym momencie. Dostawa ich jest mało kosztowną i co najważniejsze zestaw zawiera klucze imbusowe i śrubokręt dzięki którym można skręcić każdy z elementów tego zestawu. Kluczowe znaczenie ma też i to, że głowie rodziny zajmie to pięć do sześciu godzin, bo procedura złożenia mebla jest maksymalnie uproszczoną przez producenta.

Więcej informacji na stronie: szyna montażowa producent.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s