Doskonały garnitur na miarę

Szycie na miarę

Garnitur to strój, który potrafi sprawić, że właściwie każdy mężczyzna prezentuje się wyjątkowo stylowo i atrakcyjnie. Pełni taką funkcję natomiast jedynie wówczas, kiedy jest dobrze skrojony i dobrany do konkretnych potrzeba i gabarytów mężczyzny. Nie zawsze da się dopasować taki garnitur w sklepie, gdzie mamy tylko standardową rozmiarówkę dla facetów przeciętnej albo typowej tworzenia.

W tak zaistniałej okoliczności sprawdzi się garnitur na miarę. Dlaczego warto skorzystać z takiej opcji?

Elegancko i z klasą

Co prawda garnitur szyty na miarę to inwestycja zazwyczaj wiążąca się z wyższym kosztem niż kupno garnituru w sklepie, jednakże okazuje się, że w wielu wypadkach to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Jest tak w sytuacji kiedy pan jest bardzo wysoki albo bardzo tęgi lub posiada pewne dysproporcje w budowie i w garniturze ze sklepu wygląda zwyczajnie niekorzystnie. W takim niedopasowanym stroju nie można pojawić się na żadnych urzędowych spotkaniach, ponieważ zwyczajnie wygląda to nieprofesjonalnie. Wizerunek może działać zarówno na nasza korzyść, jak i niekorzyść, zaś świetnie dobrany garnitur to większość sukcesu w tym względzie. Będzie on decydował o tym, w jaki sposób pan zostanie odebrany w pracy czy również na randce. Garnitur szyty na miarę zostanie wykonany po dokładnych pomiarach wszystkich niezbędnych części ciała.

Zostanie najlepszana też tkanina i fason. W ten sposób można wykreować strój na sporo lat i wyglądać w nim doskonale, dopóki nie zmieni się sylwetka. Aktualnie garnitur na miarę obecnie nie jest już symbolem wysokiego statusu społecznego i finansowego, lecz strojem, na który może pozwolić sobie praktycznie każdy. Niekiedy nie gorzej nawet zainwestować w garnitur na miarę niż decydować się na strój od projektanta, który nie będzie bardzo dobrze dopasowany i nie będzie tym samym dobrze leżał na ciele. Opcja indywidualnego szycia staje się pośród panów coraz bardziej popularna.

Zobacz również: szycie na miarę kamizelka Rzeszów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s